praca dla Specjalisty ds.zamówień publicznych

Dodano: 02 sierpień 2024 godz. 07:48
Zakład Unieszkodliwania Odpadów Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. zamówień publicznych

PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w trybie ustawowym oraz postępowań i zapytań ofertowych zgodnych
z wewnętrznym regulaminem;
• przygotowanie ogłoszeń kierowanych do Biuletynu Zamówień Publicznych oraz do Suplementu do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej w bazie danych TED (Tenders Electronic Daily), obsługa platformy e-Zamówienia,
• prowadzenie rejestru zamówień publicznych,
• sporządzanie protokołów postępowań, wraz z załącznikami oraz ich przechowywanie;
• udział w pracach komisji przetargowych,
• udział w przygotowaniu planu postępowań i jego aktualizacji,
• udział w sporządzaniu corocznych sprawozdań, wymaganych przepisami ustawy Pzp, kierowanych do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych,
• współpraca z kancelarią prawną oraz kierownikami i pracownikami jednostek organizacyjnych ZUO w ramach planowanych i prowadzonych postępowań
o udzielenie zamówienia publicznego;
• doraźne zastępstwo za pracownika na stanowisku asystent Zarządu (sekretariat).

WYMAGANIA NA STANOWISKU:
• co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielnym prowadzeniem procesów zakupowych w oparciu o ustawę Prawo Zamówień Publicznych oraz praktyczna znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych,
• wykształcenie wyższe, co najmniej na poziomie licencjackim; mile widziane wykształcenie administracyjne, ekonomiczne lub prawnicze,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

MILE WIDZIANE
• doświadczenie w pracy biurowej,
• pracowitość, sumienność i lojalność,
• znajomość języka angielskiego.
OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia z zakresu administracji oraz zamówień publicznych, możliwość rozwoju zawodowego, udziału w szkoleniach z zakresu zamówień publicznych (wewnętrznych i zewnętrznych),
• dofinansowanie do wypoczynku,
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego oraz programu MultiSport.

Termin składania CV wraz z listem motywacyjnym do 02.09. 2024 r.

Prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres spółki:
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.
ul. Logistyczna 22
70-608 Szczecin
Z dopiskiem: Rekrutacja - Nazwa stanowiska.

lub drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zuo.szczecin.pl w formacie doc., docx., lub pdf.

W tytule prosimy wpisać nazwę stanowiska, którego dotyczy kandydatura.
Do oferty prosimy dołączyć klauzulę:
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Zakład Unieszkodliwiania Odpadów sp. z o.o. w Szczecinie dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Pracodawca zastrzega sobie możliwość dokonania zatrudnienia przed upływem wskazanego terminu, dlatego wszystkie osoby zainteresowane ofertą prosimy o niezwłoczne przesłanie swojej oferty. Ponadto informujemy, że Pracodawca zastrzega sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Więcej informacji

Zakład Unieszkodliwiania Odpadów

Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

Sekretariat
Tel. 91 50 66 200
Fax 91 50 66 299

E-mail: sekretariat@zuo.szczecin.pl
Pokaż na mapie
Google Maps
Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Spółka z o.o. została powołana przez Miasto Szczecin dla przygotowania
i realizacji budowy Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów.
W trakcie budowy ZTUO odpady komunalne nie sa przyjmowane
Infrastruktura i Środowisko - Narodowa Strategia Spójności Zakład Unieszkoliwiania Odpadów Sp. z o.o. Unia Europejska - Fundusz Spójności
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego
Infrastruktura i Środowisko, Projekt "Budowa Zakładu Termicznego Unieszkodliwiania Odpadów dla Szczecińskiego
Obszaru Metropolitarnego".